רח' המדע 2, פארק המדע, רחובות | 08-8695050

"אני לא יכול לשנות את כיוון הרוח, אבל אני יכול להתאים את המפרשים שלי כדי להגיע ליעד"

ג'יימי דין

אירועי שיווק

יצירתיות היא שם המשחק

היכולת ליצור אירוע שיווקי חוויתי המבדל ומעצים את המותג או הארגון, ממנף את המסרים והמטרות ומשיג את היעדים השיווקיים היא עולם מרתק, רחב ומלא באפשרויות ולנו יש בו ניסיון רב ודריסת רגל משמעותית.  

אירועי שיווק, מהלכים שיווקיים אסטרטגיים, אירועי תמריץ, נגיעות שיווקיות ממוקדות ועוד..

הניסיון הרב שצברנו בתחום אירועי השיווק והיצירתיות שלנו הופכים את אירועי השיווק לחוויה שתיזכר.

IMG_0887

השקות ופתיחות
ניסיון רב שנים באירועי השקה בהיקפים שונים ולמותגים מתחומי עיניין שונים. מהרעיון האחר לזימון דרך כל האייטמים ההופכים את ההשקה והמותג לזכיר, בלתי נשכח. כל מה שחדש בתחום כל מה שעדיין לא בוצע בארץ. היכולות הלוגיסטיות - ניהוליות שלנו מאפשרות להפוך כל מתחם מארח ל"לוקיישן" יוקרתי ומתאים לאירועים בקטגוריה זו.

אירועי לקוחות
סוג האירועים בו נדרשת באמת מקצוענות יוצאת דופן וצוות תכנון שיודע בדיוק איך לגרום לקוחות שלכם להרגיש שחשבו על כל פרט עבורם. תמיד יצירתי, חדשני, ללא תלות בהיקף האירוע.

פסטיבלי מותג
פסטיבלים וירידי מותג בפורמט שונה ואחר. עם הרבה כבוד למותג ולאלפי האורחים, התאמה לרוח המותג ולהרכבי קהל שונים.

אירועי תמריץ
בארץ ובחו"ל. אתגרי או ראוותני,מפנק ומחבק בקיץ ובחורף. אנחנו ללא שום ספק נעמוד ביעדים שתגדירו לנו ...

Customers Visit Center
שירות בוטיק מבית אלדן הפקות - Customers Visit Center. אורחיך המגיעים מחו"ל יטופלו על ידי הצוות המיומן שלנו. נקלוט אותם בכבש המטוס או באולם הנכנסים, נעבירם למלון, נטייל עימם בארץ, נדריך בכל שפה נדרשת, נביא אותם לסיור מקצועי באתר החברה, נתאם עבורם מסעדות וכל הנדרש עד שיחושו שקיבלו את הארוח המושלם ביותר מכם.

קד"מ חוויתי
לצוות הקריאייטיב לתחום קידום מכירות באלדן הפקות מטרה ברורה: קרוב המותג שלכם ללקוח על ידי יצירת אינטראקציה זכירה משמעותית. מובילים בשיווק חווייתי, הקמה ותפעול של נקודות מכירה בלתי נשכחות, פעילות שיווקית במתחם החברה בתאימות מלאה לרוח הארגון, ייזום וניהול נושאי מבצעים והגרלות באופן ייחודי. הגדרת יעדים ואפיון קהל המטרה-אנו נחבר את כל המרכיבים ונבנה עבורכם קמפיין חכם. נקפיד על הפרטים הקטנטנים כגדולים נביא לידי ביטוי את ערכי המותג כפי שהוגדרו עד למינוף מקסימלי של המותג לצרכנים / לעובדים / לצוותי הניהול - ללקוחות.

קד"מ - כח אדם
מערכי הדיול שלנו כוללים כח אדם איכותי. שחקנים ואנשי מכירות ההופכים את הדיול הפשוט לחוויה עשירה. תכנון מבצעי המכירות שלך יישא פרי ויהא מדיד בכל יום

he_IL