רח' המדע 2, פארק המדע, רחובות | 08-8695050

"ההצלחה היא דבר נפלא, אך היא מחייבת להמשיך וללכת בקצב הפופולריות."

קידום מכירות

המטרה: מכירה! הדרכים, כל כך רבות

כדי שהלקוחות יעדיפו ויבחרו את המוצר או השרות שלכם צריכים לקרות כמה דברים: חשיפה, זכירות, התעניינות והעדפה. יש לכם זמן קצר ללכוד את הלקוח ומטרה- להישאר לו בתודעה לאורך זמן.
אז, איך עושים את זה? נותנים לנו להבריק בקראייטיב מנצח ולבנות עבורכם את פעילות קידום המכירות החכמה והאפקטיבית ביותר. כזו שתחבר אליכם את הלקוח ונהנים מההצלחה.

צילום עזרא לוי
0505333315

קד"מ חוויתי
לצוות הקריאייטיב לתחום קידום מכירות באלדן הפקות מטרה ברורה: קרוב המותג שלכם ללקוח על ידי יצירת אינטראקציה זכירה משמעותית. מובילים בשיווק חווייתי, הקמה ותפעול של נקודות מכירה בלתי נשכחות, פעילות שיווקית במתחם החברה בתאימות מלאה לרוח הארגון, ייזום וניהול נושאי מבצעים והגרלות באופן ייחודי. הגדרת יעדים ואפיון קהל המטרה-אנו נחבר את כל המרכיבים ונבנה עבורכם קמפיין חכם. נקפיד על הפרטים הקטנטנים כגדולים נביא לידי ביטוי את ערכי המותג כפי שהוגדרו עד למינוף מקסימלי של המותג לצרכנים / לעובדים / לצוותי הניהול - ללקוחות.

קד"מ - כח אדם
מערכי הדיול שלנו כוללים כח אדם איכותי. שחקנים ואנשי מכירות ההופכים את הדיול הפשוט לחוויה עשירה. תכנון מבצעי המכירות שלך יישא פרי ויהא מדיד בכל יום.

קריאייטיב, מיתוג, שיווק ופרסום
שרותי קריאייטיב , מיתוג , שיווק ופרסום לכל פרוייקט והפקה באמצעות החברה האחות שלנו "הכהנים קריאייטיב"
מיתוג ? הזמינו אותנו לפגישה ונראה לכם דוגמאות (שלא נחשוף באתר) למיתוג ייחודי לפרויקטים שביצענו ודוגמאות לפרוייקט הבא שלכם ...

New media
כל פרוייקט זקוק לצוות קריאייטיב כמו שיש באלדן הפקות , בשילוב צוות החברה האחות "הכהנים קריאייטיב " הצוות ילמד את המותג שלך את הערכים שלו ויגבש עבורכם תכנית אופטימלית לפגישה המרגשת בין המותג לצרכן . הרבה יותר מהפקה מרשימה – תקבלו הצעה לפעילות מקיפה משלבת עולמות תוכן שונים הפקת סירטון ויראלי ,קמפיין קד"מ בשטח משלב רשתות חברתיות , פעילות קד"מ משולבת משחקים אינטראקטיביים ייעודיים בעמדות מעוצבות וטכנולוגיה מתקדמת.